To nagranie zrealizowaliśmy na pożyczonym Deck-u magnetofonu z wyraźnym napisem 3 motors :) z wysuwaną szufladą. Jeden silnik obsługiwał przesuw taśmy drugi przewijanie trzeci wysuwanie szuflady. I tak niestety wszystko zależało od rodzaju głowicy magnetofonu. Najwyższą półką była głowica „szklana” Alps kosztowała niemałą fortunę mimo jednak się opłacało muzyka jest zawsze bezcenna :). Publikacje dla własnych potrzeb kopiowaliśmy na polskiej szlachetnej Diorze w tym celu specjalnie zmodyfikowanej nagrywała ma dwóch kieszeniach równocześnie.

Wykonawcy Lucyna Kwiatkowska, Tomek Woźniak i Jacek Stybor, Andrzej Cimiński i Dorota Pankau, Marcin Biliński i Monika, ks. Paweł i Beata Kabat, Justyna Andraszak i Jola Narloch, wpólnoty Chojnicka i Brodnicka.

Spis pieśni: kiedy wchodzisz w nasze życie, Trzeba kochać, Ojcze kamieni, Pieśń nad pieśniami, Bez tej miłości można żyć, Całe niebo przed Tobą, Fantastyczne śpiewanie, Pragnę ciebie ziemio obiecana, Dobrze jest Panu grać, Matko Ty zawsze z nami bądź, Uwielbiam Cię Jezu, Wniebowzięcie, Nam tylko iść, Mogę się dzielić, Zagraj mi muzyko, Tyś w wieczerniku, Franciszku. 

Projekt graficzny na IBM PC XT druk Star Laser Printer LS 04

Aktualności

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości

Odwiedziny

Dzisiaj8
Wszystkich92928
Powered by CoalaWeb

Zobacz również

Witryna parafii św. Anny
w Grabowie Kościerskim

Studio Muzyczne Makarioi - studio.annacsb.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Grabowo Kościerskie 2013 - 2016