Duszpasterstwo Młodzieży przy par. św. Michała w Sopocie nagrało swoją drugą wspaniałą płytę: Kolędy

Zespół w składzie:Asia Dąbrowska śpiew: Sylwia Dąbrowsika Śpiew; Agniesżka Dettlaff śpiew, Daria Dybalska śpiew: Asia Dybuść skrzypce, śpiew: Monika Flissikowska śpiew; Lidka Lewicka klawisze, śpiew; Beata Majewska śpiew; Kasia Pawelkowska, śpiew; Gosia Popielarska gitara, śpiew; Magda Reinhardł ,śpiew; Joasia Rozlewska śpiew: Ania Sitarska flet,  śpiew Dorota Wiśniowska śpiew; Marek Chwal gitara, śpiew, Edek Dettlaff gitara akust śpiew, Maciej Gąsiorek flety, klawisze, śpiew Adam Kubiarczyk gitara akust., śpiew; ks. Paweł Nawrot śpiew; Witold Przyklęk gitara basowa; Paweł Sokolski instrumenty perkusyjne, gitara, śpiew: Szymon Ziętkiewicz harmonijka ustna.

Płyta jest owocem nieprzespanych nocy, wielu prób kompromisu i ogromnej chęci stworzenia czegoś wspólnie dla innych, Jest próbą wyśpiewania podziękowania przeprosin, wdzięczności i poczucia szczęścia że mamy siebie nawzajem.

"I niekiedy słowa nie wystarczają i robi się coś, co wymaga poświęcenia, ale przez to jest , tym bardziej cenne" (V.Veritatis)

 

 

Muzyka odgrywa ważną rolę w życiu młodzieży, towarzyszy im przez całe życie. Słyszymy ją wszędzie, najczęściej w domach, dyskotekach, knajpach, ale również w kościołach czy szkołach. Muzyka odgrywa w życiu młodzieży ważną rolę, gdyż jest to część ich życia. Młodzież w dzisiejszych czasach słucha różnego rodzaju muzyki.

Nie każda muzyka daje dobry przykład, istnieją pewne gatunki muzyki, dzięki której młodzież może nabrać złych nawyków, często można usłyszeć nawet niecenzuralne słowa. Muzyka spokojna pozwala odpocząć i zrelaksować się na przykład po ciężkim dniu w szkole. Potrafi również pobudzić wyobraźnię.

Muzyka i twórczość religijna ma swój zaszczytny cel, jest to twórczość dla samego Stwórcy wszelkiej harmonii i piękna a to kojarzy się nam nieodłącznie z muzyką.

Logos to zespół rodzinny z Tczewa, który odniósł duży sukces w Niemczech podczas koncertów w Polskiej Misji Katolickiej

Chór Toruński "Tibi Domine" nagrał niezwykłą kasetę pod dyrekcją ks. Wojciecha Rycherta.

 

Zespół Albert Band powstał wokół osoby ks. Arkadiusza Rosińskiego, który podczas posługi kapłańskiej zgromadził muzykującą młodzież z różnych parafii: Bydgoszczy, Łobżenicy, Wyrzysku, Osieku, Wysokiej i Kcyni.

Zespół uczestniczy w Nowej Ewangelizacji przez muzykę, dlatego też pragnie zachęcić młodzież do zanurzenia się w misterium Liturgii Kościoła.

Członkowie zespołu optymistycznie patrzą na rzeczywistość życia wierząc, że nawet zmiana parafii ks. Opiekuna przyczyni się do umocnienia ich zapału w muzycznej działalności i pragnienia ewangelizacji.

Wiele życzliwych osób wspiera zespół w ich muzycznych poczynaniach w szczególny sposób M-GOG w Wyrzysku, p. dyrektor Czesław, p. Piotr który w sposób szczególny okazał serce, cierpliwość i poświęcenie dla młodych muzycznych zapałów. 

Okładkę projektował Sebastian Alichniewicz, Gościnnie wystąpili Jarosław Bilski, Mariola Tucholska.

Realizacja nagrania ks. Paweł R

Andrzejki - to kleryckie święto, studenci grają profesorów i spiewają o nich piosenki. 

Na melodię: "Konik na biegunach.."

On zajęć ma sto, i zmartwień, że ho, Bez przerwy coś jest do roboty. To wykładów trud, to Collegium brud, Stąd rodzą się Jego kłopoty. Niełatwe to wiem być wiceszefem, A choć z byłym się konsultuje, ł tak w końcu stawia na swoim ł nowe tradycje buduje:

Ref. Blady, Blady Pan o północy, Ma posłać ducha, cicho zapuka (powie proszę się nie bać. Blady, Blady Pan o północy Lampki więc gaście, bo może właśnie Blady za drzwiami już jest.

Wykonawcy: Kuchnia - zespół „Elefinki" w składzie: Wojciech Borzyszkowski Marcin Czecholiński Wojciech Dorau Marcin Laniecki Krzysztof Szykowny 2. Blady Pan -Andrzej Adamski 3. Kierd unia - Marcin Laniecki 4. Mexico - Wojciech Trapkowski 5. Co ja robię tu - Marcin Czechołiński 6. Intelektualne Tango - Grzegorz Nenca 7. Laleczka - Marek Langowski 8. Szerokiej drogi - Rok IV Chórki - Rok IV

Aranżacja muzyczna - Rafał Pustkowski Realizacja i nagranie - ks. Paweł Rabca

Aktualności

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości

Odwiedziny

Dzisiaj7
Wszystkich92927
Powered by CoalaWeb

Zobacz również

Witryna parafii św. Anny
w Grabowie Kościerskim

Studio Muzyczne Makarioi - studio.annacsb.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Grabowo Kościerskie 2013 - 2016