"Odcienie życia” to mój drugi autorski wybór wierszy. Od publikacji "Krótkiego wiersza  krótkiej piosenki o..." minęło kilka lat. Tym razem akcent został położony na słowo, a słowo otrzymało piękną oprawę w postaci wyjątkowej książki. Autorowi nie wypada, by sam opisywał własną twórczość, a tym bardziej ją oceniał. Pozwolę więc sobie przytoczyć notę znajdującą się na odwrocie książki i oddać głos pierwszemu czytelnikowi poezji: "W Odcieniach życia poeta mówi o doświadczeniach człowieka, artysty i kapłana. Wraca pamięcią do przeszłości, choć z drugiej strony wnikliwie obserwuje współczesny świat. Snuje refleksje na temat przemijania, ale dostrzega również wieczny porządek Boski. Zatrzymuje się, by dostrzec to, co ulotne, by chwilę dalej oddać cześć ogromowi stworzenia i przyrody. W tej poezji strumień życia skrzy się wszystkimi kolorami".  

Zainteresowanych odsyłam do tomiku, a tych, którzy wyraziliby życzenie otrzymania książki, proszę o kontakt.

 

redakcja...

promocja w Brodnicy

drugie info...

 

"Krótki wiersz i krótka piosenka..." to mój pierwszy tomik wierszy, opatrzony płytą. W tym wypadku muzyka i słowo wzajemnie się uzupełniały, tworząc kompozycyjną i tematyczną jedość. Publikacja była efektem pragnienia oddania obecności Boga w przeżyciu artystycznym i podzielenia się tym doznaniem z innymi odbiorcami.

O drogocennej perle
Niezaspokojone
Pragnienie
Nieskończoności

Poznaje się ją
W obliczu
Piękna świata
Dobroci ludzkiej
Miłości ofiarnej

Przed czymś
I ponad

Dla niej
W każdej
Chwili
Porzucić to...

Aby zaspokoić
Głód
Oślepiającym blaskiem

Jej pełni 

redakcja

Bernardinum...

więcej...

Kaseta widmo :) ukazała się w niewielkiej ilości egzemplarzy i zrealizowana ze słynnym pianistą i aranżerem Cezarym Paciorkiem poczytaj o nim... To nagranie ukazało się jako płyta CD i zostało "odchudzone" z wszelkich aranży, perkusji, basu i dołączone do ksiązki "Odcienie życia".

Aktualności

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Odwiedziny

Dzisiaj7
Wszystkich92927
Powered by CoalaWeb

Zobacz również

Witryna parafii św. Anny
w Grabowie Kościerskim

Studio Muzyczne Makarioi - studio.annacsb.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Grabowo Kościerskie 2013 - 2016