Z e s p ó ł " Agapé" istnieje od 1999 roku. Agapé - to grupa młodych osób, które starają się żyć MIŁOŚCIĄ; nie zmarnować tego, co otrzymali od Stwórcy, ale pragną rozwijać i pomnażać swoje talenty poprzez zaangażowanie w życie Kościoła - Parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie i Szkoły - Publicznego Gimnazjum Nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie. W zespole Agapé możemy wyróżnić dwie grupy:

"starszą" (osoby ze szkół ponadgimnazjalnych) - angażują się głównie w kościele Miłosierdzia Bożego w Żukowie "młodszą" (osoby w wieku gimnazjalnym) - angażują się głównie w Gimnazjum Nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie.

Opieka nad zespołem: ks. Czesław Las, proboszcz parafii „Miłosierdzia Bożego” w Żukowie i Pan Jerzy Formela, dyrektor Publicznego Gimnazjum Nr 2, im. Jana Heweliusza w Żukowie. 

Aktualny skład zespołu wokalno – instrumentalnego „Agape”: Oskar Majkowski – organy, akordeon, Łukasz Kieliński - organy, Wokalistki: Monika Dejk, Małgorzata Maciejewska, Katarzyna Plotta, Hanna Recłaf, Teresa Recłaf, Jagoda Rynkiewicz, Anna Sypion, Agnieszka Szymańska..

Dotychczasowe osiągnięcia : www.mb.diecezja.gda.pl/agape.doc

 oraz: zobacz tutaj....

Aktualności

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

Odwiedziny

Dzisiaj7
Wszystkich92927
Powered by CoalaWeb

Zobacz również

Witryna parafii św. Anny
w Grabowie Kościerskim

Studio Muzyczne Makarioi - studio.annacsb.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Grabowo Kościerskie 2013 - 2016